تلفن : 33364625-041

تخفیف مناسباتی پشتیبانی همیشگی ارسال رایگان پرداخت در محل پرداخت آنلاین ضمانت کالا ارسال سریع

جستجوی پیشرفته
0 محصول - 0 ریال
سبد خرید

شاید شما هم همیشه با خریدن یک شلوار جین سایزتان مشکل داشته باشید. اینکه شلواری پیدا کنید که نه خیلی کوتاه باشد و نه خیلی بلند باشد و سایز اندامتان باشد کار بسیار مشکلی است. اما چارهٔ کار چیست؟ خیاط.

برعکس خیلی از لباس‌های دیگر، جین‌ها را باید بعد از خرید نزد خیاط برد تا آن را اندازهٔ اندامتان کند. بسیاری از چهرهٔ های مشهور همچون کیم کارداشیان و جنیفر آنیستون جین‌های خود را نزد خیاط می‌برند تا به شکل خوبی بر روی اندامشان بشیند. این کار هزینهٔ خیلی بالایی هم ندارد و با صرف هزینهٔ کمی می‌توانید یک شلوار جین زیبا و مناسب اندامتان داشته باشید.

در اینجا می‌خواهیم به چند نکته اشاره کنیم تا در موقع خرید شلوار یا تعمیر آن به دست خیاط، آن‌ها را در نظر بگیرید.

همیشه قوانین و معیارهایی برای هر موضوعی می‌تواند پیدا کرد یا از اول آن‌ها را نوشت. در مورد خوش‌پوشی و شیک‌بودن هم همین‌طور است. هرچند می‌توانید این‌طور در نظر بگیریم که هیچ قانون جهان‌شمولی برای این کار نیست، ولی به‌هرحال چارچوب‌هایی برای هر فرهنگ، سنت و جامعه‌ای می‌توان نوشت و از آن پیروی کرد.

برای زنان و خانم‌های شیک‌پوش هم همین‌طور است. آن‌ها هم قوانین و عادت‌هایی دارند که باید آن‌ها را بررسی کرد و به آن‌ها توجه نمود؛ اما این قوانین و رویکردها چیست؟ بد نیست که به تعدادی از این قوانین و استانداردهایی که زنان خوش‌پوش آن‌ها را رعایت می‌کنند نگاهی داشته باشیم.

کمدهای مرتب و تمیز

همیشه نظم و انضباط یک شاخص مهم برای افراد موفق و مرتب است. دراین‌بین بعید است خانم شیک‌پوشی را پیدا کنید که کند لباس منظمی نداشته باشد. وقتی می‌توانید خوب و شیک بپوشید که بتوانید نگاهی جامع و کامل به پوشیدنی‌هایی که دارید بیندازید. به همین دلیل اگر از عادت‌های یک خانم شیک‌پوش سؤال بپرسید، حتماً درباره نظم و انضباط در کمد لباسش صحبت خواهد کرد.

ارسال سریع کالا ضمانت اصالت کالا پرداخت آنلاین امن پرداخت در محل ارسال رایگان محصول پشتیبانی همیشگی 7/24 تخفیف های مناسباتی خرید راحت و مطمئن

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

تبریز - خیابان امام - ابتدای خیابان رضانژاد جنوبی - پلاک 7/3 - طبقه دوم دفتر هواپیمایی گلدشت سفر

ایمیل : support@epack-s.com

تلفن : 33364625-041

با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید


FaceBookTwitterInstagramGoogleLinkedinRss

Telegram

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی محصولات و عکسها متعلق به فروشگاه ایپک است.