تلفن : 33364625-041

تخفیف مناسباتی پشتیبانی همیشگی ارسال رایگان پرداخت در محل پرداخت آنلاین ضمانت کالا ارسال سریع

جستجوی پیشرفته
0 محصول - 0 ریال
سبد خرید

 

بررسی روزانه وضع هوا

یکی از عادت‌های زنان شیک‌پوش،‌ بررسی وضع هوا به‌صورت روزانه و به‌خصوص صبح قبل از خارج شدن از منزل است. این زنان برای هر وضع هوا لباس مناسبی دارند که تنها کافی است با بررسی هوا، لباس موردنظرشان را انتخاب کنند و آن را بپوشند. بنابراین بررسی وضع هوا مهم است.

انتخاب و هماهنگ کردن آنچه می‌پوشند

معمولاً ما این کار را نمی‌کنیم که از شب قبل تیپ و لباس موردنظری که می‌خواهیم بپوشیم را انتخاب و آماده کنیم. به همین دلیل این یک تفاوت اساسی بین ما و یک خانم شیک‌پوش است. خانم‌های شیک‌پوش از شب قبل به آنچه می‌خواهند بپوشند فکر می‌کنند و حتی آن‌ها را آماده کرده و در گوشه‌ای قرار می‌دهند.

بیدار شدن‌های صبح زود

بسیاری از ما خواب صبحگاهی را دوست داریم و سعی می‌کنیم تا نهایت زمانی که امکان داشته باشد از این خواب بهره ببریم. با این وضع زمانی که برای حاضر شدن خواهیم داشت کمتر شده و عجله در آماده‌سازی لباس و لباس پوشیدن می‌تواند چندان نتیجه مطلوبی نداشته باشد. خانم‌هایی شیک‌پوش یکی از عادت‌هایشان صبح زود بیدار شدن است. با این کار علاوه بر نداشتن استرس،‌ می‌توانند مدت‌زمان مطلوبی را برای حاضر شدن در نظر بگیرند.

مد روز و مد قدیم را با هم ترکیب می‌کنند

یکی از عادت‌های اصلی و اساسی خانم‌های شیک‌پوش استفاده از همه داشته‌هایشان است. در واقع با این کار لباس‌های جدید و قدیمی را با هم ترکیب می‌کنند و از آن‌ها بهره می‌برند. عادتی که بسیاری از ما آن را یا فراموش کرده‌ایم یا از آن استفاده نمی‌کنیم.

لباس‌های مناسب فرم بدنشان می‌پوشند

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در این میان، استفاده از چیزهایی است که دقیقاً با فرم بدن شما هماهنگ باشد. خانم‌های شیک‌پوش یکی از عادت‌های اساسی‌شان، خرید و استفاده از پوشیدنی‌های است که دقیقاً با فرم بدنشان متناسب باشد. پس بهتر است از این عادت به درستی استفاده کنیم و ما هم لباس‌هایی بپوشیم که اندازه و فرم بدنمان باشند.

اتوی بخار دارند

نگهداری از لباس بسیار اهمیت دارد. یکی از راه‌های نگهداری درست از لباس، اتو کردن آن است. اتوی بخار چه به صورت ایستاده و چه به صورت دستی باشد می‌تواند گزینه مناسبی برای نگهداری درست از لباس باشد. زنان شیک‌پوش بعد از شستشو و قبل از پوشیدن لباس آن‌ها را به خوبی با اتوی بخار،‌ مرتب کرده و در کمد نگهداری می‌کنند. این کار باعث می‌شود که عمر لباس هم بیشتر از هر زمانی باشد.

ارسال سریع کالا ضمانت اصالت کالا پرداخت آنلاین امن پرداخت در محل ارسال رایگان محصول پشتیبانی همیشگی 7/24 تخفیف های مناسباتی خرید راحت و مطمئن

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

تبریز - خیابان امام - ابتدای خیابان رضانژاد جنوبی - پلاک 7/3 - طبقه دوم دفتر هواپیمایی گلدشت سفر

ایمیل : support@epack-s.com

تلفن : 33364625-041

با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید


FaceBookTwitterInstagramGoogleLinkedinRss

Telegram

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی محصولات و عکسها متعلق به فروشگاه ایپک است.