تلفن : 33364625-041

تخفیف مناسباتی پشتیبانی همیشگی ارسال رایگان پرداخت در محل پرداخت آنلاین ضمانت کالا ارسال سریع

جستجوی پیشرفته
0 محصول - 0 ریال
سبد خرید

 

۱. هنگام خرید توجه کنید.

یک خیاط شاید بتواند خیلی چیزها را درست کند، اما همه چیز را نه. یک سری چیزها هستند که درست کردنشان یا سخت است یا غیر ممکن مثل قسمت فاق و باسن. پس به خرید خود توجه کنید.

۲. قبل از اینکه جین را نزد خیاط ببرید، آن را بشویید.

چند بار لباس جین خود را بشویید و سپس آن را نزد خیاط ببرید. اول آن‌ها را پشت و رو کنید و سپس با آب سرد بشویید و آویزان کنید تا خشک شوند. باید مطمئن شوید که لباس شما بعد از تعمیرات خیاط، کوچک نشود.

۳. هنگامی که شلوار را نزد خیاط می‌برید، کفش به همراه داشته باشید.

اگر می‌خواهید قد شلوار خود را کوتاه کنید، حتماً کفشی که می‌خواهید بیشتر با این شلوار بپوشید را هم با خود ببرید تا خیاط با توجه به این کفش و استایل قد شلوار شما را کوتاه کند.

۴. کوتاه کرد قد شلوار کار بسیار آسانی است.

یکی از راحترین تغییراتی که یک خیاط می‌تواند برای شلوار شما انجام دهد، کوتاه کردن قد آن است. دو نوع کوتاهی شلوار داریم که اولی به کوتاهی اصیل (فابریک) یا کوتاهی اروپایی معروف است. در این نوع کوتاهی خیاط دم پای اصلی را می‌برد، قسمت اضافی قد شلوار را جدا می‌کند و سپس دم‌پای بریده شده را دوباره به شلوار می‌دوزد، طوری که انگار شلوار تغییری نکرده است.

نوع دوم در واقع دم‌پای داخلی است. خیاط فقط قسمت اضافی را داخل شلوار کوک می‌زند. باید مدنظر داشته باشید که اگر شلوارتان را بیش از چند سانت کوتاه می‌کنید شاید مدل دم‌پای آن از بین برود. باید حواستان باشد که کوتاه کردن قد شلوار در ظاهر آن تاثیری نگذارد.

۵. تنگ کردن شلوار هم کار راحتی است.

اگر احساس می‌کنید ساق‌های شلوارتان برای‌تان کمی گشاد است، یا می‌خواهید شلوارتان تنگ و جذب شود، درست کردن آن تقریباً کار راحتی است. خیاط‌ها شلوار شما را پشت و رو می‌کنند، دوخت اصلی را می‌برند، قسمت اضافه را جدا می‌کنند و سپس دوخت اصلی را به آن وصل می‌کنند.

۶. تغییر اندازهٔ کمر هم شدنی است.

خیلی از خانم‌ها از گودی کمر و اندازه نبود کمر شلوارهای خود گلایه می‌کنند. خیاط‌ها می‌توانند کمی از اندازهٔ کمر شلوارها را درست کنند. اما اگر اندازهٔ آن زیاد باشد ممکن است شکل و استایل شلوارتان تغییر کند و یا جای جیب‌ها شکل دیگری پیدا کند.

ارسال سریع کالا ضمانت اصالت کالا پرداخت آنلاین امن پرداخت در محل ارسال رایگان محصول پشتیبانی همیشگی 7/24 تخفیف های مناسباتی خرید راحت و مطمئن

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

تبریز - خیابان امام - ابتدای خیابان رضانژاد جنوبی - پلاک 7/3 - طبقه دوم دفتر هواپیمایی گلدشت سفر

ایمیل : support@epack-s.com

تلفن : 33364625-041

با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید


FaceBookTwitterInstagramGoogleLinkedinRss

Telegram

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی محصولات و عکسها متعلق به فروشگاه ایپک است.